Pomoc Drogowa Mysiadło 24h

Pomoc Drogowa

Mobilny Serwis Samochodowy i Pomoc Drogowa Mysiadło 24/7

Do tej pory, w przypadku niespodziewanej awarii samochodu, kierowca mógł wezwać pomoc drogową i zlecić odholowanie auta do warsztatu samochodowego o stałej lokalizacji. Obecnie pomoc drogowa Mysiadło jest coraz więcej tzw. mobilnych serwisów samochodowych. Czy mobilny serwis samochodowy to coś podobnego do pomocy drogowej, czy alternatywa dla stacjonarnych warsztatów samochodowych.

Pomoc dla pojazdu na drodze i laweta Mysiadło

Pomoc drogowa kojarzy się przede wszystkim z holowaniem samochodów, dlatego ludzie często używają tych pojęć zamiennie, gdy myślą o transporcie pojazdów przez lawety. Pomoc drogowa może być określana jako znacznie więcej niż tylko wymiana kół czy żarówek. Obejmuje ona również takie usługi jak sprawdzanie zużycia prądu, awaryjne uruchamianie i wymiana samochodu, a także wymiana żarówek. Pomoc na drodze i laweta Mysiadło może posiadać komputer diagnostyczny, który przeprowadza diagnostykę na miejscu, jednak nie zapewnia napraw. Mobilny serwis samochodowy to coś więcej niż pomoc drogowa. Usługa ta obejmuje diagnostykę i naprawy elektryczne i mechaniczne w miejscu zamieszkania klienta.

Jak działa holowanie Mysiadło i mobilny warsztat samochodowy?

Mobilny Warsztat Samochodowy działa w podobny sposób jak holowanie Mysiadło 24h, czyli przyjeżdża do klienta. Wystarczy skontaktować się z Pomocą Drogową i poinformować o problemach z samochodem oraz miejscu, w którym powinien być zaparkowany. Pomoc Drogowa wyśle na miejsce zdarzenia lawetę. Laweta będzie w stanie zidentyfikować problem, ale nie będzie w stanie go naprawić. Pojazd zostanie jedynie odholowany do warsztatu. Istnieje możliwość skontaktowania się z Mobilnym Warsztatem Samochodowym w celu uzyskania specjalistycznego pojazdu, który jest wyposażony we wszystkie potrzebne narzędzia. Zidentyfikuje on problem i naprawi go «na miejscu».

Pomoc drogowa Mysiadło