Pomoc drogowa Sękocin Nowy 24h

Pomoc Drogowa

Pomoc Drogowa Sękocin Nowy oraz laweta

Profesjonalna Pomoc Drogowa Sękocin Nowy jest dostępna 24 godziny na dobę, aby zapewnić całodobowe holowanie pojazdów. Nasze usługi świadczymy specjalnie zaprojektowanymi pojazdami drogowymi, które mogą przewozić zarówno samochody jak i autobusy. Możemy również przewozić quady, motocykle i inne rodzaje maszyn przemysłowych, rolniczych i budowlanych. Szybko zareagujemy na każdy wypadek drogowy, kolizję lub inny incydent drogowy. Następnie szybko załadujemy uszkodzony samochód i odholujemy go na lawetę do warsztatu lub na adres podany przez Klienta.

Usługi transportu pomoc Drogowa Sękocin Nowy są dostępne w następujących obszarach

Pomoc 24 godziny na dobę

Transport specjalistycznym holowaniem

Usługi dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w kalendarzu (w tym święta).

Ubezpieczenie pojazdów transportowych

Współpraca z wieloma warsztatami i serwisami

Oferujemy pomoc w zakresie systemu assistance.

Oferujemy usługi naprawy powypadkowej, a także transport lawetą. Nasi klienci otrzymują wsparcie techniczne i merytoryczne zarówno na miejscu kolizji lub wypadku drogowego, jak i w naszym warsztacie. Oferujemy usługi holowania specjalistycznym samochodem ciężarowym na terenie całego kraju jak i całej Europy.

Profesjonalna pomoc drogowa 24h na dobę

Nasz profesjonalny sprzęt holowniczy to specjalistyczne holowniki. Mamy je do dyspozycji, aby oferować usługi na najwyższym poziomie. W pomocy drogowej ważną rolę odgrywa profesjonalny i nieodzowny sprzęt. Usługi holowania są świadczone przez nasze specjalnie zaprojektowane LAWETY, które są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w kalendarzu. Nasza flota holowników obejmuje tylko najbardziej niezawodne holowniki na każdą pogodę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w holowaniu pojazdów i możemy używać tylko takich urządzeń, aby zapewnić rzetelną obsługę każdego klienta.

Jesteśmy zaufaną firmą holowniczą Pomoc Drogowa Sękocin Nowy bo samochody przewożone są lawetami z pełnym zaangażowaniem. Przestrzegamy wszystkich zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego. Stan techniczny każdego pojazdu jest brany pod uwagę przy jego mocowaniu na lawecie. Wszystkie funkcje bezpieczeństwa są zawarte w naszych lawetach, aby zapewnić bezpieczny transport i holowanie uszkodzonych i wydajnych pojazdów. Posiadamy również urządzenia pozwalające na bezpieczny załadunek i rozładunek. Możesz na nas liczyć za szybką pomoc drogową, bez względu na to, w jakim stanie się znajdujesz. Oferujemy również najlepsze usługi holowania samochodów dostępne.

Laweta

Zadzwoń do naszej pomoc drogowa Sękocin Nowy jeśli samochód odmówi posłuszeństwa lub stanie na środku drogi. Nasza laweta dotrze szybko na miejsce i pomoże w rozwiązaniu problemu. Usuniemy pojazd z drogi i zabierzemy go do garażu. Możemy również zorganizować transport i holowanie samochodów na lawetach na terenie Stanów Zjednoczonych i Europy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów, którzy chcą holować pojazdy lub transport na lawetach lub motocyklach, które zostały uszkodzone lub działają prawidłowo, do skontaktowania się z naszą pomocą