Pomoc drogowa Strzykuły

Dojazd lawety i pomoc drogowa Strzykuły 24/7

Pomoc Drogowa

Szybka, sprawna i niedroga Auto Pomoc drogowa Strzykuły specjalizuje się głównie w transporcie pojazdów wszelkiego typu. Nasze lawety są przystosowane do wszelkich wyjątkowych okoliczności, które mogą przytrafić się każdemu kierowcy. Nasze lawety wyposażone są w specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu w razie potrzeby Twój samochód zostanie przetransportowany za pomocą naszej usługi pomoc drogowa Warszawa do warsztatu samochodowego, koło zostanie naprawione, zabezpieczona śruba zostanie usunięta lub pojazd będzie mógł zostać uruchomiony w razie awarii, itp.

Dzisiejszy świat jest pełen wielu samochodów. To sprawia, że na drogach przez cały czas zdarzają się stłuczki, wypadki i kolizje. Do większości wypadków dochodzi z powodu zbyt dużej prędkości, niedostosowania prędkości do warunków atmosferycznych lub nadmiernej prędkości.

Pomoc drogowa Strzykuły 24 godziny na dobę

Nasza pomoc drogowa Strzykuły jest dostępna przez wszystkie godziny dnia. Brałeś udział w wypadku lub Twój pojazd został uszkodzony? O każdej porze dnia jesteśmy w stanie Ci pomóc. Nasi specjaliści są dostępni przez cały dzień, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jakie usługi może świadczyć Pomoc drogowa Strzykuły

dostawa paliwa

Doładowanie akumulatora

Dostarczenie określonych części zamiennych

Awaryjne uruchamianie samochodu

Samochód zastępczy

Znajdź samochód na naszej działce

Wyciągnięcie pojazdu z rowu

naprawy wulkanizacyjne

Drobne usterki mechaniczne mogą być naprawiane w punkcie napraw.