Pomoc drogowa Szeligi

Usługi lawety i pomoc drogowa Szeligi 24/7

Pomoc Drogowa

Dla naszej firmy pracują tylko najlepsi eksperci. Są oni doskonale zaznajomieni z doświadczeniem w tej dziedzinie. Posiadamy szereg powiązań z firmami, które są ekspertami w dziedzinie ubezpieczeń komunikacyjnych. Jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom dogodne rozliczenia i pomoc drogowa Szeligi 24 godzinę nadoję 7 dni w tygodniu, które nie są gotówkowe. Nasze główne biuro znajduje się w Szeligi  ale jesteśmy w stanie obsłużyć klientów na terenie całej Polski, jak również Unii Europejskiej. Na każde zgłoszenie odpowiadamy niezwłocznie i 24 godziny na dobę (24/7 w tym w święta, niedziele i inne dni wolne od pracy).

Postaramy się uruchomić pojazdy na miejscu zdarzenia. Holowanie i pomoc drogowa Warszawa jest jedyną alternatywą. Jesteśmy w stanie zmienić opony, dostarczyć paliwo i pomóc w każdej innej sytuacji awaryjnej na drodze. Zapewniamy profesjonalną pomoc dla każdego klienta. Doskonale orientujemy się w Szeligach i jesteśmy w stanie szybko dotrzeć na miejsce wypadku. Jesteśmy w stanie współpracować zarówno z klientami prywatnymi, jak i współpracować z firmami ubezpieczeniowymi, działając w ich imieniu.

Laweta Szeligi

W Szeligach mamy największą ilość zleceń na kosiarki, dlatego nasze kosiarki zawsze znajdują się w najdogodniejszych lokalizacjach. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko dotrzeć na miejsce każdego wypadku drogowego. Posiadamy flotę autolawet, które mogą przewozić do 3 ton. Lawetę, która jest przystosowana do przewozu minibusów. Naszym głównym obszarem działania jest Szeligi i okolice jest nasza laweta Szeligi działająca 24/7. Naszym klientom zapewniamy pomoc drogową na najwyższym poziomie. Nasi klienci obsługiwani pomoc drogowa Szeligi i okolic. W razie potrzeby jesteśmy w stanie obsłużyć klientów z innych rejonów Polski, a nawet z krajów Unii Europejskiej. Wszystkie usługi pomocy drogowej są częścią naszego serwisu. Nasi eksperci posiadają odpowiednie certyfikaty i umiejętności i są w stanie zaoferować każdą potrzebną pomoc. W przypadku, gdy Twój samochód przestanie działać, zabierzemy go do najbliższego, sprawdzonego warsztatu. Dzięki temu możesz nadal jeździć swoim pojazdem. Dowóz paliwa na drogę, wymiana pasków osprzętu, wymiana żarówek to tylko niektóre z usług, które świadczymy. Holowanie nie wchodzi w grę, ponieważ jest wiele przyczyn, które powodują awarie. Wiele z nich da się rozwiązać bez konieczności holowania.

Nasi klienci mogą się z nami skontaktować w dowolnym momencie przez cały rok. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Pomoc drogowa Szeligi