Pomoc Drogowa Wolica 24h

Pomoc Drogowa Wolica 24/7

Pomoc Drogowa

Elektryk samochodowy, a także mechanik może przyjechać do warsztatu mobilnie na podstawie objawów, o których wspomniał klient podczas rozmowy telefonicznej. Przed wyjazdem do klienta pomoc drogowa Wolica fachowiec wybierze elementy, które zgodnie z jego doświadczeniem i stwierdzonymi objawami mogą wymagać wymiany lub naprawy. Dzięki temu, po przyjeździe na miejsce możliwe jest przeprowadzenie pełnej diagnostyki i naprawy samochodu «od ręki».

Zalety mobilnego warsztatu samochodowego i nasza laweta Wolica

Kamil Sieradzki — właściciel firmy POMOCDROGOWAWARSZAWA.NET Mobilny Warsztat Samochodowy i Pomoc Drogowa Warszawa zapytany o zalety Mobilnych Warsztatów powiedział: Mobilny warsztat samochodowy i laweta Wolica to korzyść polegająca na możliwości natychmiastowej naprawy samochodu bez konieczności przywożenia go do Stacjonarnej Stacji Obsługi. W tym przypadku to elektryk lub mechanik odwiedza klienta, a nie odwrotnie. Dzięki Mobilnemu Warsztatowi nasi klienci mogą obserwować pracę mechanika/elektryka lub wykorzystać ten czas na inne zajęcia w domu. Jako firma POMOCDROGOWAWARSZAWIE.NET świadczymy nie tylko usługi Mobilnego Warsztatu Samochodowego, ale dodatkowo Pomocy Drogowej. W ofercie posiadamy również stały warsztat samochodowy. Jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do potrzeb każdego klienta, oferując szeroki wachlarz usług.

Mobilny Warsztat Samochodowy zastąpi Pomoc Drogową i holowanie, lub Stacjonarny Warsztat Samochodowy.

Niektóre naprawy przekraczają nasze możliwości. Na przykład, nie jesteśmy w stanie naprawić silnika, skrzyni biegów lub innych części mechanicznych. W takich sytuacjach jesteśmy w stanie pomóc i holowanie Wolica tylko w serwisie, który jest stacjonarny. Dlatego nie jestem przekonany, że serwisy mobilne będą w stanie w 100% zastąpić te stacjonarne. Niemniej jednak naprawy takie jak wymiana alternatora i rozrusznika czy usunięcie uszkodzonego alarmu mogą być bez problemu wykonane przez serwisy mobilne — powiedział Kamil Sieradzki z POMOCDROGOWAWARSZAWIE.NET.

Pomoc drogowa Wolica